معرفی خدمات ادپِی

همه ما در مجموعه‌های تجاری یک هدف داریم: جلب رضایت مشتری. ما در ادپِی به وسیله خدمات ارزان قیمت و باکیفیت تبلیغاتی، شما را در این مسیر همراهی می‌کنیم...

موشن گرافیک

امروزه کاربران با انبوه اطلاعات در اینستاگرام و تلگرام و... مواجه هستند و واقعا فرصت کافی برای توجه و مشاهده تمامی مطالب وجود ندارد. بهترین راه برای دیده شدن، ارایه مختصر، مفید و جذاب محتواست!
با استفاده از موشن گرافیک و در مدت زمانی بسیار کوتاه، محصول و خدمات شما به مشتری معرفی شده و با جذابیت‌های هنری و موسیقی و... آن باعث جلب توجه کاربران می‌گردد.

بیشتر بخوانید >

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در فضای مجازی نیازمند برنامه ای مدون و محتوای مناسب است. ما در ادپی به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی فضای مجازی کمک می‌کنیم.
خدمات دیجیتال مارکتینگ به مدیران کسب‌وکارها و اصناف در استفاده از فضای مجازی کمک می‌کند. نتیجه این کار افزایش فروش، افزایش رضایت مشتریان، شناخته‌تر شدن برند شما و توسعه کسب‌وکار خواهد بود.

بیشتر بخوانید >

بازی و اپ اختصاصی

یکی از بهترین راه‌های ارتباطی با مشتریان، بازی‌های رایانه‌ای اختصاصی هستند. ما توانایی تولید بازی برای موبایل و رایانه‌ را داریم.
بازی‌های دیجیتال با توسعه بدنه مشتریان و ایجاد باشگاه‌های مشتریان، فرصت ارتباط مستمر با آنها را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند. تمام این موارد در مسیر جلب رضایت مشتری، انتخاب مدیران آینده‌نگر هستند.

بیشتر بخوانید >

ارایه خدمات به کل کشور

در تمام مراحل کار، ما در کنار شما هستیم